Zakup auta

Jestem Certyfikowanym Rzeczoznawcą Samochodowymi z przyjemnością pomogę Państwu w zakupie pojazdu używanego lub nowego.Wykonam badanie nadwozia które wykaże czy pojazd jest powypadkowy i które z elementów były lakierowane.

Silnik i skrzynia biegów to najważniejsze z elementów a ich stan techniczny zapewni bezpieczną i długą eksploatację, a przeprowadzona jazda próbna wykaże dynamikę i prowadzenie auta.

Test elektroniki pojazdu wykonam na miejscu specjalistycznym komputerem bez konieczności umawiania się w serwisie - teraz serwis przyjeżdża do Ciebie.

Asystuję przy negocjacjach oraz sprawdzaniu dokumentacji prawnej i serwisowej.
Dzięki bardzo dużemu doświadczeniu jako były pracownik serwisów autoryzowanych, blacharsko - lakierniczych oraz mechanicznych gwarantuje zadowolenie z usługi - zalecam wsparcie przy każdym zakupie pojazdu używanego i nowego.

Nie daj się oszukać nieuczciwemu sprzedawcy.

Wykryte wady pojazdu pomogą Państwu wynegocjować niższą cenę! Mając świadomość usterek unikniemy dodatkowych kosztów doprowadzenia pojazdu do stanu używalności po jego zakupie. Oto kilka przykładów tzw. aut bezwypadkowych, oferowanych na naszym rynku.

Opinie i ekspertyzy

Zakres ekspertyz:

• Ocena jakości wykonanych napraw blacharsko lakierniczych, mechanicznych, tzw oględziny ponaprawcze

• Wycena wartości pojazdu (na potrzeby księgowe, Urzędu Celnego, Banków, Leasingów, Firm Ubezpieczeniowych i inne. Info Ekspert , Eurotax)

• Wycena kosztów napraw blacharsko lakierniczych (Audatex, Eurotax, DAT)

• Wycena utraty handlowej pojazdu po wypadku

• Pojazdy zabytkowe

• Określenie stanu technicznego

• Opinie w zakresie zmiany homologacji pojazdów

Odszkodowanie, zadośćuczenienie,
pojazd zastępczy

Dzięki współpracy z Europejskim Centrum Odszkodowań SA (EuCO), które jest liderem rynku odszkodowań w Europie Środkowo-Wschodniej, przekażę Państwa sprawę w ręce najlepszych prawników.

Grupa Kapitałowa EuCO działa na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii. Od momentu powstania w 2004 roku, EuCO pomogło 300 tysiącom osób i uzyskało dla nich ponad 2 mld złotych odszkodowań. Od 2010 roku EuCO jest notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Wspieram osoby poszkodowane w wypadkach oraz ich bliskich w uzyskaniu należnych świadczeń od Towarzystw Ubezpieczeniowych z OC sprawcy lub Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Pomagam osobom poszkodowanym w wypadkach uzyskać należne im odszkodowania, zadośćuczynienia i inne świadczenia za doznane przez nich obrażenia ciała, utraty mienia lub za śmierć osoby bliskiej.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

BEZPOŚREDNI KONTAKT:

Piotr Gregorczyk
T. +48 502 334 232

WEJHEROWO

Email

gregor_team@wp.pl

TOP